dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Scenariusze Co się teraz dzieje w lesie? Zorganizuj wycieczkę Forum Blog edukatora
HOME  >  Aktualności  >  Stwórz scenariusz gry terenowej
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Szybkie linki
Słownik
Mapa

Stwórz scenariusz gry terenowej

Zapraszamy, wszystkich pracowników LP, do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Środowiska i Centrum Informacyjne Lasów Państwowych. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych scenariuszy gier terenowych terenowych. Składa się z czterech niezależnych etapów, zgodnych z porami roku (zima, wiosna, lato, jesień). Zwycięzcy i Wyróżnieni będą wyłaniani po każdym etapie. 

Pierwszy etap konkursu rozpoczyna się 16 grudnia 2014 r., prace można zgłaszać do 1 marca 2014 r. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody i wyróżnienia.

Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, będąca pracownikiem Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe, która zapoznała się z regulaminem konkursu i akceptuje jego postanowienia. 

Gry wraz z formularzem zgłoszeniowym należy złożyć osobiście, pocztą lub przesyłką kurierską na adres: Ministerstwo Środowiska, Departament Informacji o Środowisku, ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa, z podaniem imienia i nazwiska uczestnika konkursu oraz dopiskiem: „Gra terenowa - etap nr …”, bądź drogą elektroniczną przesyłając na adres e-mail: nauczyciele@mos.gov.pl.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują Państwo w regulaminie.

Zapraszamy do udziału!


© 2006-2020 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij