dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Scenariusze Co się teraz dzieje w lesie? Zorganizuj wycieczkę Forum Blog edukatora
HOME  >  Aktualności  >  Nowe wydawnictwo – „Niezbędnik edukatora”
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Szybkie linki
Słownik
Mapa

Nowe wydawnictwo – „Niezbędnik edukatora”

„Niezbędnik edukatora” autorstwa Hanny Będkowskiej

„Niezbędnik edukatora” adresowany jest do leśników-edukatorów, zatrudnionych w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe. Jest to kadra współpracująca ze społeczeństwem, prowadząca szeroko rozumianą edukację leśna. 

Szeroko rozumianą, ponieważ obejmującą zarówno male dzieci, jak i seniorów, mieszkańców wsi i miasteczek czy aglomeracji miejskich, a ponadto realizowaną w wielu formach – lekcji w lesie, konkursów, wystaw, publikacji, spotkań w szkole, audycji radiowych czy telewizyjnych.

Poradnik będzie także przydatny wszystkim innym osobom podejmującym trud edukacji leśnej, np. leśnikom zatrudnionym w ośrodkach edukacyjnych parków narodowych i krajobrazowych, instruktorom centrów edukacji ekologicznej, przewodnikom biur podróży, harcerzom i nauczycielom.

Hanna Będkowska, autorka książki, opisuje w niej krótko i rzeczowo 115 tematów najczęściej poruszanych w działalności edukacyjnej leśników.

„Niezbędnik” w formacie PDF [>>]

Dla edukatorów, nauczycieli lub innych osób zainteresowanych tematyką, mamy do rozdania 5 egzemplarzy w formie książkowej. Wystarczy wysłać e-maila na adres erys@erys.pl z prośbą o przesłanie egzemplarza.

© 2006-2019 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij