dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Scenariusze Co się teraz dzieje w lesie? Zorganizuj wycieczkę Forum Blog edukatora
HOME  >  Aktualności  >  „Odkrywamy tajemnice ekologii lasów” – warsztaty terenowe dla nauczycieli i uczniów
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Szybkie linki
Słownik
Mapa

„Odkrywamy tajemnice ekologii lasów” – warsztaty terenowe dla nauczycieli i uczniów

Puszcza Białowieska, fot. P.Fabijański
fot. P. Fabijański
Serdecznie zapraszamy do udziału w przyrodniczoleśnych warsztatach terenowych „Odkrywamy tajemnice ekologii lasów”. Warsztaty odbędą się 22 września 2010 r. w Nadleśnictwie Krynki w Poczopku. 

Warsztaty terenowe skierowane są do nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podlaskiego, którzy przygotowują uczniów do udziału w konkursach i olimpiadach przedmiotowych o tematyce przyrodniczej, biologicznej, leśnej, ekologicznej oraz do uczniów, którzy w nich startują. Proponujemy zajęcia w bliskim kontakcie z przyrodą, oparte na „podglądaniu przyrody”. Będzie można wyćwiczyć umiejętności obserwacji i badań. Informacja o warsztatach dostępna jest na stronie www.wrotapodlasia.pl/pl/ochrona_srodowiska/edukacja/.

Organizatorami warsztatów są Urząd Marszałkowski w Białymstoku, Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku. Ewentualnych wyjaśnień i dodatkowych informacji udzieli Agnieszka Kowalewska  z Departamentu Infrastruktury i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku (tel. 085-7497414, e-mail: agnieszka.kowalewska@umwp-podlasie.pl). 
© 2006-2019 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij