dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Scenariusze Co się teraz dzieje w lesie? Zorganizuj wycieczkę Forum Blog edukatora
HOME  >  Aktualności  >  Nowy portal turystyczny Czaswlas.pl
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Szybkie linki
Słownik
Mapa

Nowy portal turystyczny Czaswlas.pl

Leśny Przewodnik Turystyczny<br>www.czaswlas.pl
Leśny Przewodnik Turystyczny
www.czaswlas.pl
Lasy Państwowe uruchomiły portal Czaswlas.pl, prezentujący leśną ofertę turystyczną. Nowy portal nie tylko przedstawia bazę noclegową LP, ale zawiera też informacje o ciekawych miejscach w polskich lasach, pozwala zaplanować wycieczkę czy podzielić się opiniami z innymi turystami.


Za pomocą prostej wyszukiwarki, zintegrowanej ze szczegółową mapą, można tu szybko i łatwo uzyskać kompletne informacje o bazie rekreacyjnej i noclegowej, udostępnianej przez leśników. Portal prezentuje ponad 1160 obiektów leśnych: ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe, kwatery myśliwskie, szlaki, obozowiska i wiele innych.  Na stronach portalu dowiesz się o ich usytuowaniu, możliwościach dojazdu, rodzaju i standardzie usług, o wyposażeniu, możliwej liczbie gości, okolicznych atrakcjach turystycznych.

Na Czawlas.pl znajdują się informacje o ciekawych obiektach i pięknych miejscach rozsianych w polskich lasach. Portal przedstawia także lubiane przez Polaków formy aktywności – jazdę na rowerze, nordic walking, turystykę konną i wiele innych. Leśnicy doradzają tu też, jak bezpiecznie spędzić czas w lesie.

Czawlas.pl posiada wiele elementów społecznościowych. Użytkownicy mogą podzielić się wrażeniami z pobytu w danym miejscu i dodać własną wycieczkę. Wkrótce wprowadzimy także możliwość rezerwacji on-line miejsc w ośrodkach.

Czaswlas.pl to elastyczne i wygodne narzędzie, dzięki któremu zaplanujesz ciekawy, bezpieczny i dostosowany do potrzeb weekend i urlop, wybierzesz miejsce na wycieczkę i wakacje.


Małgorzata Haze
CILP
© 2006-2019 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij