dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Scenariusze Co się teraz dzieje w lesie? Zorganizuj wycieczkę Forum Blog edukatora
HOME  >  Aktualności  >  Głosuj na eRysia
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Szybkie linki
Słownik
Mapa

Głosuj na eRysia

Fanów sympatycznego kota, zapraszamy do zagłosowania na jego strony w konkursie na najlepsze strony www - Webstarfestival. eRyś znalazł się w finale, ponieważ członkowie Akademii Internetu uznali eRysiowe strony za ciekawe i godne odwiedzenia.

Już od trzech lat dzieci w towarzystwie eRysia poznają las i jego tajemnice. Razem z nim zwiedzają leśne zakamarki, poznają mieszkańców lasu i uczą się go słuchać i rozumieć. Doceniła to Akademia Internetu, która uznała Wortal za przedsięwzięcie dostosowane do potrzeb dzieci i młodzieży, jednocześnie pomysłowe i atrakcyjne dla wymagających użytkowników.

Lista nominowanych dostępna jest na stronie konkursu http://www.webstarfestival.pl/glosowanie/internauci. Aby zagłosować, należy wysłać sms o treści WSF.W0503 na numer 7238. Głosowanie trwa od 3 listopada od godziny 9.00 rano do 16 listopada do godziny 15.00. Koszt całkowity jednego sms’a to 2,44 zł. Każda osoba, identyfikowana jako numer telefonu, może oddać głos tylko jeden raz w ciągu doby.

Organizator konkursu przewidział dla głosujących nagrody, w tym główną w wysokości 5 000 zł.

UWAGA! Głosowanie Internautów jest skierowane do osób, które skończyły 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców bądź opiekunów!!!

Przed zagłosowaniem zapraszamy do zapoznanie się z regulaminem!!!

 

© 2006-2019 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij