dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Scenariusze Co się teraz dzieje w lesie? Zorganizuj wycieczkę Forum Blog edukatora
HOME  >  Konkursy
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Szybkie linki
Słownik
Mapa

Konkursy


Na Leśnym Wortalu Edukacyjnym uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów oraz techników mogą wziąć udział w czterech konkursach:

 1. „Leśne Impresje” konkurs fotograficzny dla wszystkich pasjonatów polowań z obiektywem. Jeśli uda się uczniom sfotografować coś ciekawego, niezwykle pięknego w lesie, wystarczy, że umieszczą zdjęcie w Galerii. Profesjonalny fotograf  ocenia prace. Na najlepszych, czekają nagrody.
  Regulamin konkursu „Leśne Impresje” [>>]

 2. „Leśny Geniusz” konkurs wiedzy o lesie. Co miesiąc uczniowie mogą znaleźć na stronach Wortalu testy z pytaniami. Będą one dotyczyć oczywiście lasu. Dla zwycięzców czeka nie tylko nagroda, ale również tytuł „Leśnego Geniusza”.
  Regulamin konkursu „Leśny Geniusz” [>>]

 3. „Mój Las” konkurs na najlepszy blog indywidualny, dla tych, którzy nie mają akurat przy sobie aparatu. Mogą opisać swoje leśne wyprawy na blogu. O tym, co ciekawego dzieje się w pobliskim lesie. Dla najlepszych i najuważniejszych - nagrody.
  Regulamin konkursu „Mój Las” [>>]

 4. „Nasz Las” konkurs na najlepszy blog zbiorowy. Szkoły, klasy i kółka zainteresowań zapraszamy do konkursu „Nasz Las”. 
  Regulamin konkursu „Nasz Las” [>>]


 

© 2006-2019 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij